Türkiyede burs veren kurum ve kuruluşların listesi

Garanti Bankası staj başvurusu

Garanti bankasının staj başvurusunda bulunmak isteyenler için yapmış olduğu açıklamayı aşağıda bulabilirsiniz.

Başarılar ve bol şanslar dileriz.

Üniversite bittiğinde kariyerinize nasıl yön vereceğiniz konusunda aklınızda pek çok soru işareti mi var? Geleceğiniz için planlar yapmaya başladınız ve size en uygun işin hangisi olduğunu yaşayarak öğrenmek mi istiyorsunuz? Ya da “Bankacılık mı? Bankacılığa dair hiçbir şey bilmiyorum ki…” diyenlerdenseniz;
Bankacılık sektörü ve bankamızı yaşayarak öğrenebilmeniz için, siz üniversite öğrencilerine Genel Müdürlük birimlerimizde, Bölge Müdürlüklerimizde ve şubelerimizde staj imkanı sunuyoruz.Genç Garanti’li Staj Programı
İstanbul’daki Genel Müdürlüğümüzde farklı projelerde yer alarak  gerçek bir Garanti’li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi birim yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir staj programı sizleri bekliyor. Bu staj programı ile Garanti iş dünyasının havasını soluyarak Genel Müdürlük birimlerimiz hakkında daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olabileceksiniz. Genç Garanti’li staj programı 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir zaman dilimini kapsamaktadır.
“Genç Garanti’li Staj Programı”nda değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.
Garanti’li Deneyim Staj Programı
Satış ve pazarlamaya daha yatkın olduğunuzu düşünüyorsanız, Bölge Müdürlüklerimizde  farklı projelerde yer alarak gerçek bir Garanti’li olmayı öğrenebileceğiniz, staj sonunda projelerinizi bölge yöneticilerine sunabileceğiniz, performansınızın değerlendirileceği ve tüm süreç hakkında geri bildirim alabileceğiniz bir staj programı sizleri bekliyor. Bu staj programı ile  Bölge Müdürlüklerimiz ve şubelerimizi yakından tanıyarak daha detaylı bilgi edinme fırsatına sahip olabileceksiniz. Garanti’li Deneyim Staj Programı İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Adana, Antalya ve Gaziantep’teki Bölge Müdürlüklerimizde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında 6-10 haftalık bir zaman dilimini kapsamaktadır.
“Garanti’li Deneyim Staj Programı”nda değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.
Temel Bankacılık Staj Programı
Bu staj programında; Garanti Bankası’nın Türkiye geneline yaygın tüm şubelerinde 15 Haziran-15 Eylül tarihleri arasında, 1 ay süreyle şube yaşamını daha yakından tanıma ve gözlemleme fırsatına sahip olabilirsiniz.
Temel Bankacılık Staj Programı“nda değerlendirilmek için, Garanti’li Kariyer’de özgeçmişinizi oluşturarak ilanımıza online başvurmanız gerekmektedir.

Bu staj bilgisi size Stajbasvurusu.com ekibinin desteği ile sunulmaktadir.

Benzer yazılar:

16 yorum

1 selma { 02.11.11 at 1:19 am }

merhaba 1991 dogumluyum bagcılrda yaşıorum bu sene üniversite 1. sınıf ögrencisiyim bu yaz bankanızda staj yapmk istiorum. teşkkürler

2 nalan { 02.16.11 at 10:21 am }

merhaba adnan menderes üni. yenipazar myo da bankacılık ve sigortacılık 2.sınıf öğrencisiyim zorunlu yaz stajımı bankanızın izmir menderes şubesinde gerçekleştirmek istiyorum ilginize teşekkür ederim .

3 esra { 02.19.11 at 12:56 am }

merhaba selçuk ünüversitesi 1.sınıf dış ticaret bölümünde okuyorum.yozgat/sorgunda yaşıyorum bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.teşekkürler.

4 Kübra { 03.10.11 at 3:31 am }

ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ NAZİLLİ MYO 1.SINIF BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜ ÖĞRENCİSİYİM. KONYA EREĞLİDE İKAMET ETMEKTEYİM. 2011 YAZ DÖNEMİ ZORUNLU STAJ DÖNEMİNİ EREĞLİ ŞUBENİZDE YAPMAK İSTİYORUM. BİLGİLERİNİZE ARZ EDERİM. İYİ GÜNLER.

5 ELİF { 03.30.11 at 9:55 pm }

Merhaba,1992 doğumluyum bergama/izmir’de yaşıyorum.Balıkesir Üniversitesinin Pazarlama bölümü 1.sınıf öğrencisiyim…Bergama şubenızde staj yapmak istiyorum.Şimdiden teşekkürler…

6 sinem { 04.05.11 at 5:12 pm }

Merhaba ben Uludağ Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstiri İlişkileri bölümü 1.sınıf öğrencisiyim ve bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum.Teşekkürler

7 ayşegül { 04.11.11 at 9:33 pm }

ben 1994 dogumluyum adana/cehanda yaşıyorum Ceyhan Anadolu Ticaret meslek Lisesi Bilişim/Web programcılıgı alanı 11. sınıf ögrencisiyim. 2012yılında ceyhan garanti bankası şubesinde stejer ögrenci olarak görev almak istiyorum.
Bilgilerinize arz edrim.
SAYGILARIMLA.

8 durdane { 04.13.11 at 4:11 pm }

merhaba 1991 doğumluyum erdemlide yaşıyorum üniversite 1. öğrencisiyim bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum ilgi alanlarınız için teşekkür ederim…

9 ceren { 05.03.11 at 8:11 pm }

merhaba ben de 1991 doğumluyum ve önlisans muhasebe okuyorum.bu sene son senem ve stajımı sizin bankanızda yapmak istiyorum.acil yardımınızı bekliyorum.nasıl başvurabilirim.teşekkürler.

10 derya soylu { 05.09.11 at 2:14 pm }

merhaba ben Derya Soylu 1990 doğumluyum üniversite 1. sınıfta okumaktayım bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum ilginize sunarım .tşk

11 yusuf gündüz { 05.27.11 at 5:16 pm }

merhaba gaziantep üniv. nizip myo bankacılık 1. sınıf öğrencisiyim kurumunuzda staj yapmak istiyorum7teşekkürler…

12 fatma { 06.03.11 at 4:42 pm }

çorum merkezde yaşıyorum bu sene bankanızda staj yapmak istiyorum

13 hasan { 06.04.11 at 5:29 pm }

merhaba ben sakarya üniversitesi maliye öğrencisiyim bu yıl 3. sınıfa geçmiş bulunmaktayım. bankanızda staj yapmak istiyorum. istanbul zeytinburnu’nda yaşıyorum. yalnız bnm herhangi bir deneyimim bulunmamakta yardımcı olursanız sevinirim.

14 kübra { 07.11.11 at 8:41 pm }

merhaba ben kübra. 1991 yılı ankara doğumluyum. bankanızın staj proramından bende yararlanmak istiyorum.ilgileriniz için şimdiden teşekürler.

15 ÖZGE { 07.16.11 at 7:33 pm }

meraba ben eskişehirde ikamet eden kamu yönetimi 3.sınıf öğrenciyim bu yaz bankanızda staj yapmak istiyorum

16 SİBEL { 09.01.11 at 12:13 am }

merhaba ben adanada ikamet etmekteyim ve bu yıl bankanızın staj programından yararlanmak istiyorum.şuanda 2. sınıf iktisat bölümü öğrencisiyim.yardımcı olursanız çok sevinirim.

Yorum yap

canadian pharmacy Get professional advice from online pharmacies /#` order viagra professional cheapest prices and best deals.