Türkiyede burs veren kurum ve kuruluşların listesi

Halkbank staj başvurusu

Halkbank’ın stayjer adayları için yapmış olduğu bilgilendirmeyi sizlerle paylaşıyoruz. Başarılar ve bol şanslar

Üreten Türkiye’nin Güçlü ve Güvenilir Bankasını Tanıma fırsatı…

1938 yılından günümüze kadar geçen dönemde Türkiye Halk Bankası, çağdaş bankacılığın gerektirdiği bir çalışma anlayışıyla KOBİ ve bireysel müşterilerin tercih ettikleri bir Banka olmuştur. Üstlendiği sosyal sorumluluk ve yüksek görev bilinci ile müşterilerine, hissedarlarına ve çalışanlarına sürekli katma değer yaratmayı düstur edinmiş , sektörün öncü bankasında Ülkemizin yetişen değerleri siz gençlerimize de staj imkanı sunuyoruz.

Bankamız; Genel Müdürlük Birimleri veya Şubelerinde staj yapmak isteyen Üniversite ve Yüksekokul öğrencilerine Kış Dönemi ve Yaz Dönemi olmak üzere staj imkanı tanınmaktadır. Kış Dönemi stajları için 01 Ekim – 15 Kasım tarihlerinde, Yaz Dönemi stajları için de 15 Mart – 01 Mayıs tarihleri arasında başvuru yapılabilmektedir.

Staj başvuruları Bankamız stajyer kontenjanı dahilinde değerlendirilecek olup, zorunlu staj başvurusu olan öğrencilerimize öncelik verilecektir.

Bankamızda staj yapmak isteyen öğrencilerimize ücret ödenmemekle birlikte servis ve yemek imkanı sağlanmaktadır.

Staj başvurularınızı www.halkakademi.com.tr adresi üzerinde yapabilirsiniz.

Bu staj bilgisi size Stajbasvurusu.com ekibinin desteği ile sunulmaktadir.

Benzer yazılar:

4 yorum

1 kübra { 03.05.11 at 10:47 pm }

MERHABA. ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ BANKACILIK VE SİGORTACILIK 1.SINIF ÖĞRENCİSİYİM. KONYA EREĞLİ’DE İKAMET ETMEKTEYİM. BU YAZ OLAN 4O GÜNLÜK STAJ SÜRECİNDE BANKANIZDA ÇALIŞMAYI TALEP ETMEKTEYİM.İLGİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM İYİ GÜNLER DİLERİM.

2 Gülnaz { 04.22.11 at 2:21 am }

merhaba 1990 dogumluyum.Zeytinburnunda yaşıyorum 2.sınıf ögrencisiyim bankanızda staj yapmak istiyorum teşekkürler

3 dönüş { 08.05.11 at 10:21 pm }

merhaba ben halk banakasında staj yapıyorum 4 yıllık üniversite okuyorum ama yol ve yemek masrafım karşılanmıyo acaba nedenn açıklarsanız sevinirim

4 Tolga Küçükbey { 09.09.11 at 3:00 pm }

İyi günLer. Ben Adana’dan Tolga Küçükbey. Adana Fatih Ticaret Meslek Lisesi’nde 12. sınıf öğrencisiyim. Stajerliğimi bankanızda yapmak istiyorum. Bölümüm Büro Yönetimi Ve Sekreterlik. Bana yardımcı olursanız sevinirim. İşlerinizde başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Yorum yap

canadian pharmacy Get professional advice from online pharmacies /#` order viagra professional cheapest prices and best deals.